Umywalka łazienkowa nablatowa

Funkcjonalność wszystkich elementów wyposażenia łazienki jest podstawą przy projektowaniu wnętrz. Jeśli dodatkowo są one jeszcze eleganckie i nadają pomieszczeniu charakteru, powinno to przemawiać za ich zakupem. Przykładem urządzenia łączącego w sobie praktyczność użytkowania i oryginalny design jest umywalka łazienkowa nablatowa. To rozwiązanie, które sprawdzi się w każdego rodzaju łazience.

Mnogość kształtów i wzorów

Prawdziwym sprzymierzeńcem podczas aranżacji wnętrza okazuje się być właśnie umywalka łazienkowa nablatowa. Montowana na płycie, pozwala zyskać dodatkową przestrzeń na drobne akcesoria lub kosmetyki. Misy mają najróżniejsze formy, dlatego łatwo wkomponować je do całego pomieszczenia. Prostokąty, kwadraty, owale czy asymetryczne kształty są tu na wyciągnięcie ręki. Taka umywalka nie ogranicza przestrzeni, jest bardzo funkcjonalna i nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Ponadto wśród jej zalet wymienić można także łatwość w utrzymaniu czystości.

Z czego może być wykonana umywalka łazienkowa nablatowa?

Tego rodzaju umywalki mogą być wykonane z najróżniejszych materiałów. Wszystko zależy od całościowej stylizacji wnętrza. Wśród najpowszechniejszych budulców wymienić można ceramikę lub szkło. Oba materiały są trwałe i odporne na jakiekolwiek zarysowania. Dla bardziej oryginalnego efektu i trwałości można postawić na urządzenie wykonane z konglomeratu. Takie misy przykuwają od razu uwagę odbiorcy. Umywalka łazienkowa nablatowa powinna być dopasowana do aranżacji pomieszczenia i współgrać z całością.

Każdy szczegół ma znaczenie

Chcąc, aby umywalka łazienkowa nablatowa nabrała jeszcze bardziej oryginalnego wyglądu, trzeba połączyć ją z odpowiednio dobraną baterią. Jeśli misa urządzenia nie posiada specjalnego otworu, to warto przyjrzeć się armaturze montowanej na samym blacie. Aby zapewnić sobie komfort użytkowania, należy baterię jednak zamontować w odpowiedniej odległości od misy. Przestrzeń pomiędzy krawędzią umywalki a wylewką powinna być na tyle duża, żeby można było łatwo z niej skorzystać, a woda nie wylewała się na zewnątrz.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF