Producent umywalek meblowych

Umywalki meblowe

Połączenie elegancji z praktycznością nie musi wiązać się z niewygodnym kompromisem. Umywalki meblowe Marmite pozwalają na aranżację łazienki gustownej i funkcjonalnej zarazem. Lany marmur to idealny materiał dla umywalki, która ma być ozdobą na długie lata.

Odporny na uszkodzenia, łatwy w czyszczeniu, niezmiennie elegancki. Tutaj nic nie ma prawa się zmienić. Umywalka meblowa Marmite gwarantuje także, że wszystkie niezbędne przybory toaletowe będą zawsze pod ręką. Zaplanowanie przestrzeni łazienki okazuje się teraz o wiele prostsze.

Niewątpliwie wybór całego wyposażenia do łazienki powinien być dobrze przemyślany. Jedną z najważniejszych kwestii jest kupno umywalki, ponieważ to część armatury łazienkowej, z której korzysta się bardzo często. To właśnie przy umywalkach odbywa się nasza codzienna toaleta. Z tego powodu przy jej kupnie warto brać pod uwagę nie tylko estetykę danego produktu, ale przede wszystkim jego użyteczność i funkcjonalność. Na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzaju modeli umywalek, które można dopasować do aranżacji całej łazienki w taki sposób, żeby całość była spójna i wyglądała szykownie.

Marmite to producent umywalek meblowych, które wykonane są z lanego marmuru. Oznacza to, że wyróżniają się niezwykła wytrzymałością oraz łatwością w utrzymaniu porządku. Tego rodzaju umywalki dostosowane są do zamontowania ich bezpośrednio na szafkach. Ten rodzaj umywalek zyskuje coraz większą popularność ze względu na swoje praktyczne właściwości.

Umywalki meblowe – czy to dobre rozwiązanie?

Montaż umywalek meblowych jest szybki i nie powinien sprawiać żadnych problemów doświadczonemu monterowi. Wystarczy dobrać do takiej umywalki odpowiednią szafkę, która będzie zgodna rozmiarem i kształtem z umywalką. Coraz więcej osób wybiera umywalki meblowe ze względu na ich funkcjonalność. Tego rodzaju rozwiązanie doskonale sprawdzi się między innymi w niewielkich łazienkach, ponieważ w jednym miejscu można jednocześnie umieścić umywalkę razem z szafką.

Na meblu można zamontować umywalkę o dowolnym rozmiarze oraz kształcie, w zależności od pomysłu na aranżację łazienki. Taka umywalka meblowa spełnia jednak nie tylko funkcje praktyczne, ale dzięki ciekawemu designowi będzie również estetycznym elementem całego wyposażenia.

Jako producent umywalek meblowych oferujemy naszym klientom szeroki wybór tych produktów wykonanych z lanego marmuru. Dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do swoich mebli łazienkowej oraz całej aranżacji.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF