Umywalki posadzkowe, umywalka posadzkowa

Coraz większą popularność pośród konsumentów zdobywa umywalka posadzkowa, nazywana także kolumnową lub stojącą. Modele tego typu niewątpliwie wyróżniają się niezwykle stylowym wyglądem, który pozwala im komponować się z najbardziej luksusowymi łazienkami i przestronnymi pokojami kąpielowymi. Umywalki posadzkowe często posiadają możliwość instalacji przyłącza zarówno od strony ściany, jak i pod umywalką. Jeśli są Państwo zainteresowani tak nowoczesną formą armatury łazienkowej, zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów Marmite.

Umywalki posadzkowe Marmite – styl ponad wszystko

Dostępne w naszej ofercie umywalki posadzkowe to serie 0002, 0004 oraz Elaine. Każda z nich charakteryzuje się innym designem. To produkty o kształtach bardziej ostrych oraz bardziej zaokrąglonych, dzięki czemu będą mogły zostać z powodzeniem wpasowane w różne projekty łazienek. Polscy Klienci coraz bardziej przekonują się do nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie wyposażenia łazienki, dlatego umywalki kolumnowe spotykają się z zainteresowaniem coraz większej ich liczby.

Najwyższa jakość umywalek

Mogą mieć Państwo pewność, że każda umywalka posadzkowa dostępna w naszym katalogu charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz odpornością na uszkodzenia w wyniku uderzeń. Wszystkie umywalki Marmite są bowiem wykonane z bardzo trwałego konglomeratu Mineral Composite – złożonego z dolomitu i pokrycia z żywicy, pigmentu oraz cząstek kwarcu. To gwarancja długiej żywotności oraz świetnego koloru i połysku. Co więcej, umywalki posadzkowe z kompozytu są także niezwykle łatwe w naprawie, którą można wykonać nawet samodzielnie! Wszelkie rysy oraz zadrapania mogą zostać usunięte za pomocą dostępne na naszej stronie preparatu Repair Kit.

Umywalki i akcesoria

Mogą być Państwo pewni także jakości postumentów, na których stawia się umywalki kolumnowe oraz akcesoriów przydatnych przy montażu. To między innymi syfony. Nasza misja to dostarczanie produktów trwałych, funkcjonalnych i estetycznych, dlatego takimi cechami wyróżniają się wszystkie nasze produkty, w tym każda nowoczesna umywalka posadzkowa Marmite.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą armatury łazienkowej oraz zapraszamy do udanej współpracy oraz zakupów. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF