Send message

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Informujemy, że udzielona przez Ciebie zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta.

Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

Czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (w postaci Twojego adresu elektronicznego, imienia i nazwiska oraz numeru telefonu) przez Marmite sp. z o.o. z siedzibą w Zakrzewie (ul. Przemysłowa 4, 62-070 Dopiewo, KRS 0000581685, dalej: „Marmite”), w celach marketingowych Marmite (np. przesyłanie informacji handlowej, przesyłanie newslettera, przesyłanie zaproszeń na targi, przesyłanie życzeń świątecznych)?

Zgoda na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną

Czy zgadzasz się na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od Marmite sp. z o.o. z siedzibą w Zakrzewie (ul. Przemysłowa 4, 62-070 Dopiewo, KRS 0000581685) na wskazany przez Ciebie adres elektroniczny na podstawie właściwych przepisów regulujących świadczenie usług drogą elektroniczną?

Zgoda na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych

Czy zgadzasz się na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputera, telefonu) w celu realizacji marketingu bezpośredniego przez Marmite sp. z o.o. z siedzibą w Zakrzewie (ul. Przemysłowa 4, 62-070 Dopiewo, KRS 0000581685) na podstawie ustawy Prawo telekomunikacyjne lub innych właściwych przepisów?

Czy na pewno chcesz wylogować się z serwisu?

Spawacz/Ślusarz

Miejsce pracy: Zakrzewo k. Poznania

Witaj w Marmite!

Marmite Sp. z o.o. jest wiodącym europejskim producentem umywalek, wanien i brodzików z materiału Mineral Composite. Od ponad 40 lat zmieniamy łazienki w nowoczesne, wygodne i piękne wnętrza. Szwedzkie korzenie wpływają na nasze unikatowe wzornictwo, świadomość etyczną i środowiskową oraz wysoką jakość produktów.

Zakres obowiązków:

  • spawanie stelaży z profili zamkniętych (stal węglowa),
  • prace ślusarskie (składanie komponentów),
  • obsługa piły tarczowej / taśmowej do cięcia stali,
  • obsługa giętarki konwencjonalnej.

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia MAG/MIG potwierdzone certyfikatem spawalniczym,
  • roczne doświadczenie związane ze spawaniem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony),
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji,
  • wdrożenie przygotowujące do pracy w ramach Akademii Marmite,
  • możliwości rozwoju nowych umiejętności,
  • dostęp do szerokiego zakresu benefitów (dofinansowania do wypoczynku, kolonii i obozów dziecięcych, wyprawki szkolnej, karnetu sportowego Multisport, ubezpieczenia grupowe, zniżki na nasze produkty, przekąski, nielimitowane napoje i inne równie atrakcyjne dodatki).

Osoby zainteresowane  prosimy o złożenie CV na adres rekrutacja@marmite.eu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marmite sp. z o.o. z siedzibą w Zakrzewie, ul. Przemysłowa 4, 62-070 Dopiewo, moich danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia postępowania rekrutacyjnego, w tym w celu skontaktowania się ze mną i nawiązania ze mną współpracy. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/-am się z „Zasadami przetwarzania danych osobowych” przez Marmite sp. z o.o. z siedzibą w Zakrzewie, ul. Przemysłowa 4, 62-070 Dopiewo, zamieszczonymi pod adresem: www.marmite.eu/gpdr, które regulują m.in. kwestie związane z przetwarzaniem danych osobowych na potrzeby prowadzonego przez Marmite sp. z o.o. postępowania rekrutacyjnego.”

0

You have added (0) products to the NotePad.

Go to the NotePad Clear products